Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Bądź atrakcyjny na rynku pracy! Zdobądź tytuł biomasażysty!

Data dodania: 2014-06-11
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Zapraszamy do nauki w naszej jednorocznej szkole policealnej na kierunku biomasażysta.

Nauka zawodu obejmuje zagadnienia takie, jak anatomia czy fizjologia, jak również teoria masażu i psychologia człowieka chorego.

Uczestnicy zajęć uczestniczą także w licznych zajęciach praktycznych. Wiedza, którą mogą zdobyć jest znacznie głębsza niż ta, którą oferują zwykłe kursy masażu. Absolwenci naszego studium masażu są doskonale przygotowani do pracy w ośrodkach sportu i rekreacji oraz siłowniach i klubach fitness.Szczegóły na: www.radom.zak.edu.plNie zwlekaj! Zapisz się przez internet: http://zak. edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowyJesteśmy Jedyną Szkołą Dającą na Piśmie Gwarancję Braku Ukrytych Opłat!Kontakt
Zapraszam y do Sekretariatu w Radomiu:

ul. Żeromskiego 36

48 360 14 62

czynne: 9-17
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przysuski

Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola