Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bożonarodzeniowy Świąteczny Jarmark Przysucha 17.12.2017

 
Jarmark Bożonarodzeniowy to coraz częściej praktykowany w naszym kraju zwyczaj, podczas którego można zaopatrzyć się w ozdoby na wigilijny stół, ręcznie malowane bombki czy domowe pierniczki. Aktywna.tv była na Bożonarodzeniowym Świątecznym Jarmarku w Przysusze, który odbył się 17.12.2017 roku. Jesteśmy nowo powstającą telewizją internetową w naszym regionie. Zapraszamy do śledzenia wszystkich reportaży. Na pewno będzie ich wiele! Muzyka: Kevin MacLeod: Jingle Bells 7 – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/...) Wykonawca: incompetech.com/

 


Aktywna.tv
 
Data pliku video: 2017-12-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola