Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Czekasz do wiosny aż stopnieją lody?

Data dodania: 2014-12-10
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
U nas nie ma takiej potrzeby!!! W Szkołach dla Dorosłych Żak w Radomiu rekrutacja na wszystkie kierunki już wystartowała…
Tej zimy w odpowiedzi na oczekiwania uruchomimy zupełnie nowe kierunki dostosowane do lokalnych ofert pracy- tak abyś mógł już w 10 m-cy zmienić lub uzupełnić swoje kwalifikacje zawodowe.

Aby uzyskać więcej szczegółów wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie www.zak.edu.pl/formularz-zgloszeniowy – oddzwonimy i poinformujemy Cię o nowościach, będziesz mieć też możliwość zarezerwowania miejsca na wybranym przez siebie kierunku.

Kontakt
Sekretariat:
ul. Żeromskiego 36
26-600 Radom
tel. 48 360 14 62
www.radom.zak.edu.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przysuski

Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola