Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Ekspedytor- zawód przyszłości!

Data dodania: 2015-01-13
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Zauważyłeś w jak szybkim tempie powstają nowe firmy logistyczne! To szansa na nowe miejsca pracy! Tylko z nami!

Zawód przyszłości - EKSPEDYTOR

ZAPYTAJ O KIERUNEK!
zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy

Zawód EKSPEDYTORA jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych i najlepiej opłacanych na rynku europejskim. Nauczymy Cię między innymi, jak zorganizować magazynowanie, transport i dystrybucję gotowych produktów. Nasi specjaliści pokażą Ci, jak konfigurować wszystkie zasoby (między innymi: ludzi, magazyny, materiały) i narzędzia (między innymi: specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, transport) w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze efekty finansowe w zakresie działań związanych z produktem. Dowiesz się, jak przygotowywać dokumentację logistyczną, jak określać taryfy przewozowe i spedycyjne oraz jak przygotować niezbędne dokumenty związane z ubezpieczeniem krajowym i zagranicznym towarów i osób. Zaopatrzymy Cię także w rzetelną wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu i zintegrowanych systemów informatycznych w logistyce.

Perspektywy zatrudnienia:
Praca czeka na Ciebie w działach logistyki przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych, dystrybucyjnych, transportowo-spedycyjnych oraz w jednostkach samorządu terytorialnego. Mając naprawdę dobre przygotowanie do zawodu, to Ty będziesz wybierał.

Sprawdź !!! www.radom.zak.edu.pl

Nie zwlekaj, przyjdź i zapisz się już dziś.

Kontakt
SEKRETARIAT SZKOŁY:
Centrum Nauki i Biznesu Żak
26-600 Radom
ul. Żeromskiego 36
Tel: 48 360 14 62
email: radom@zak.edu.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przysuski

Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola