Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Festiwal Kinder+Sport Radość z Pływania - Przysucha 2018

 
15 kwietnia 2018r. w Powiatowym Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze odbył się Festiwal Kinder+Sport Radość z Pływania z udziałem ambasadora Pawła Korzeniowskiego. Rozpoczęcie festiwalu nastąpiło o godzinie 10:00 od przywitania uczestników, gości oraz opiekunów najmłodszych. Ambasador Paweł Korzeniowski opowiedział o profesjonalnym pływaniu i przygotowaniach od małego chłopca do złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich. Podczas prezentacji sylwetki naszego mistrza nie mogło zabraknąć pokazu w wykonaniu pana Pawła w różnych stylach pływackich. Na festiwal przybyło bardzo dużo dzieci z terenu powiatu przysuskiego w różnym wieku i zaawansowaniu w pływaniu. Zaczynając od grup pływających z pomocą deski, czy też makaronu, kończąc na zawodnikach pływających samodzielnie. Konkurencji było sporo, a doping na trybunach dodawał odwagi i chęci zdrowej rywalizacji. Na zakończenie festiwalu wszystkie drużyny i uczestnicy wraz z opiekunami otrzymali pamiątkowe medale i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z panem Pawłem. Zapraszamy na materiał

 


Ziemia Przysuska
 
Data pliku video: 2018-04-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola