Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja z realizacji projektu

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczestnicy projektu,,Zmień swoje życie’’ w dniach od 10 do 19 lipca 2018 roku uczestniczyli w wyjeździe do Konstancina w ramach Aktywizacji Społeczno-Zdrowotnej. Celem wyjazdu było wyeliminowanie, złagodzenie barier zdrowotnych i społecznych (zaradność, samodzielność, aktywność społeczna) utrudniających uczestnikom funkcjonowanie w społeczeństwie lub powodujących oddalenie od rynku pracy. Wsparcie w ramach aktywizacji społeczno-zdrowotnej wiązało się z potrzebami danego uczestnika, zaś typowe usługi zdrowotne nie były wspierane, a jednocześnie, miały charakter uniwersalnej aktywizacji zdrowotnej wpływającej na stan zdrowia i kondycje fizyczną. Aktywizacja społeczno-zdrowotna obejmowała zajęcia rekreacyjne i sportowe dla uczestników ze względu na różnorodne problemy zdrowotne oraz ogólnie niski poziom aktywności fizycznej. Przeprowadzono zajęcia ogólnosportowe dostosowane do indywidualnych potrzeb tj. wyjścia na basen, nauka tańca, nordic walking, kajaki, zabiegi rehabilitacyjne 2 zabiegi dziennie dla każdego uczestnika.

Pełna treść wiadomości na: przysucha.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=88&artykul=1372&akcja=artykul
przysucha.pl, Źródło artykułu: przysucha.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola