Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejna droga w Powiecie Przysuskim z dofinansowaniem

Data publikacji: 2018-07-19, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
13 lipca w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego w Radomiu miało miejsce podpisanie przez władze powiatu przysuskiego w osobach Starosty Mariana Niemirskiego, Wicestarosty Tomasza Matlakiewicza i Skarbnika Powiatu Ewy Białeckiej umowy dofinansowania w ramach konkursu „ Mazowiecki Instrument Wsparcia Dróg Lokalnych o istotnym znaczeniu dla rozwoju społeczno-gospodarczego regionu”. Dotacja celowa została przekazana przez Marszałka Adama Struzika na realizację projektu pod nazwą: „ Przebudowa drogi powiatowej Nr 3303W Ruszkowice-Zdonków-Ryków od km 0+003 do km 3+450”. Termin realizacji zadania jest od 2 lipca 2018 roku do 28 czerwca 2019 roku. Całkowita wartość projektu to 2 129 298, 08 zł z czego dotacja Województwa Mazowieckiego wynosi 60% tj. 1 277 578,83 zł

Pełna treść wiadomości na: przysucha.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=4&artykul=1314&akcja=artykul
przysucha.pl, Źródło artykułu: przysucha.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola