Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lewiatan Beach Ball Przysucha Puchar Polski 2017

 
O Puchar Polski rywalizowali najlepsi siatkarze z kraju. Po piątkowych i sobotnich eliminacjach wyłoniona została najlepsza szóstka która zmierzyła się w turnieju finałowym w niedzielę. W trakcie niedzielnych zmagań wyłonione zostały najlepsze zespoły, które zajęły miejsca na podium, i tak trzecie miejsce zajął duet Adam Andrys/Roman Andrys, drugie miejsce po zaciętym meczu zajął duet Bartek Malec/Michał Kądzioła , pierwsze miejsce i Puchar Polski wywalczył duet Piotr Łukasik/Marcin Ociepski. W trakcie trzydniowych zmagań organizator zadbał o każdy szczegół. Sąsiadująco obok rozgrywek siatkówki plażowej odbyły się zajęcia z Zumby, gdzie młodzi ciałem, a także duchem mogli się poruszać w gorących rytmach. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i dzieci cieszył się Kids Camp, zajęcia siatkarskie prowadzone przez Grzegorza Boćka i Grzegorza Szymańskiego. W trakcie niedzielnego turnieju Lewiatan Beach Ball Przysucha odbył się charytatywny Mecz Gwiazd, w którym udział wzięli: Zygmunt Chajzer, Conrado Moreno, Grzegorz Szymański, Grzegorz Bociek, Mirosław Przedpełski. Po zakończeniu zmagań sportowych przyszła pora na Galę Disco Polo, która zwieńczyła cały turniej. Turniej który bardzo wysoko został oceniony przez zawodników biorących udział w rozgrywkach, ceniony był za profesjonalizm organizacyjny oraz za cudowną atmosferę tworzącą przez kibiców.

 


Ziemia Przysuska TV
 
Data pliku video: 2017-08-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola