Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mogło dojść do tragedii 2014-04-21 21:22:26 Przysucha ul. Warszawska

 
Z nieznanych jeszcze przyczyn zapaliły się kontenery biurowe należące do przedsiębiorstwa budowlanego, znajdujące się na terenie Gimnazjum Stanisława Kostki, w Przysusze, przy ul. Warszawskiej. Gdy wybuchł pożar, nikogo nie było w środku. Straż Pożarną wezwał o 22:22 kierowca, która przejeżdżał obok i zauważył dym. Z ogniem walczyły 2 zastępy straży pożarnej. Przed godziną 23 udało się opanować sytuację. Dzięki szybkiej akcji strażacy szybko ugasili ogień i udało się uniknąć większych strat. Nikomu nie się nie stało. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: +48 502 393 393

 


Kamil Korowaj
 
Data pliku video: 2014-04-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola