Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Remont i modernizacja przyszkolnych sal gimnastycznych w Przysusze i Lipinach.

Data publikacji: 2018-07-18, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwają prace remontowo – budowlane w 3 przyszkolnych salach gimnastycznych w ramach projektu „ Remont i modernizacja przyszkolnych sal gimnastycznych w Przysusze i Lipinach”. Remonty obejmują sale gimnastyczne w Zespole Szkół Nr 1 w Przysusze, Zespole Szkół Nr 2 w Przysusze i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wartość całego zadania wynosi ponad 800 tys. zł, wysokość dofinansowania to 50%. W ramach prac przewidziane są między innymi wymiany pokryć dachów, renowacje podłóg, malowanie sal i zapleczy, wymiana koszy itp. Dodajmy, że wszystkie te obiekty są przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Okres realizacji do 31.08.2018 roku.

Pełna treść wiadomości na: przysucha.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=4&artykul=1312&akcja=artykul
przysucha.pl, Źródło artykułu: przysucha.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola