Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trening kompetencji i umiejętności społecznych

Data publikacji: 2018-06-29, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczestnicy projektu otrzymali kolejne wsparcie w ramach realizowanego projektu „Zmień swoje życie”. W dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2018 uczestniczyli w szkoleniu "Trening kompetencji i umiejętności społecznych". Szkolenie składało się z dwóch części. Pierwsza część miała charakter stacjonarny, odbywała się w sali wykładowej gdzie uczestnicy projektu pod okiem trenera ćwiczyli umiejętności behawioralne ze szczególnym zwróceniem uwagi na aspekt motywacyjny i radzenia sobie ze stresem. Rozwijali swoje umiejętność komunikowanie się, budowania relacji opartych na zaufaniu odpowiedzialności, podejmowania decyzji, optymizmu i asertywności. Druga część obejmowała zajęcia społeczne w terenie gdzie uczestnicy szkolenia wykorzystywali w praktyce zdobyte wcześniej umiejętności i wiedzę. W ramach zajęć uczestnicy projektu wyjechali na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Podczas zwiedzania stolicy uczestnicy szkolenia rozwiązywali quizy oraz liczne zadania praktyczne w terenie. Uczestnicy szkolenia uzyskali certyfikaty potwierdzające ukończenie Treningu Kompetencji i Umiejętności Społecznych.

Pełna treść wiadomości na: przysucha.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=88&artykul=1300&akcja=artykul
przysucha.pl, Źródło artykułu: przysucha.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przysuski

  Powiat przysuski – został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa, leży w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibą władz powiatu jest miasto Przysucha. Na obszarze 800 km² mieszka tu 43 500 osób.Powiat sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim, szydłowieckim, opoczyńskim i koneckim.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne pomniki przyrody. Spacery w celu ich odnalezienia to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola